Hlasujte v ankete DF stavba roka 2016 až do Vianoc

Mesiac od vyhlásenia ankety o tom najlepšom, čo u nás tento rok vyrástlo, môžeme s radosťou oznámiť nominácie a otvoriť hlasovanie. Celkovo je do súťaže zaradených 36 väčších a menších výtvorov, spolu od 20 autorov. Na tomto webe nájdete galériu fotografií, vytvorených pre ten najlepší dojem so shaderpackom SEUS v11. Samotné stavby si môžete osobne prezrieť na serveri, na ktorom prebieha aj hlasovanie.

Na prízemí radnice navštívte špeciálny port s názvom „Anketa DF stavba roka 2016“, ktorým sa dostanete do centrály ankety. V priestoroch, podobných našej radnici, nájdete porty na súťažné stavby, rozdelené do miestností podľa kategórií. Zároveň si na mieste vyzdvihnite hlasovaciu knižku, do ktorej treba zapísať kódy stavieb, ktorým chcete dať svoj hlas (len jedna z každej kategórie). Hotovú knižku podpíšte a vhoďte do schránky, umiestnenej taktiež na prízemí hlasovacej centrály. Nepodpísané knižky sú neplatné!

Hlasovanie je otvorené až do Vianoc, takže s rozhodovaním sa netreba ponáhľať. Rozhodujte sa podľa vlastného vkusu a preferencií, možno vám v tom pomôžu aj nasledovné fotografie:

Menšia stavba

Väčšia stavba

Komplex

Interiér

Objekt

Pixel art

Tím Dark-Faire
©2013-2023 Dark-Faire.net