Podpor server

Chceš pomôcť svojmu obľúbenému serveru?

Na Dark-Faire si v prvom rade ceníme kvalitnú a férovú hru. Nie sme zisková organizácia, server vedieme pre radosť z Minecraftu. Z tohto hľadiska prvý a najjednoduchší spôsob, ako nám môžeš pomôcť, je byť dobrým hráčom (dodržiavať pravidlá, byť nápomocný ostatným). Ak by si chcel náš server pomôcť zviditeľniť aj pre potenciálnych nových hráčov, ktorí o nás ešte nevedia, môžeš nám dať hodnotenie alebo hlas na nasledujúcich stránkach:

Minecraft-mp.com:

Minecraft-server-list.cz:

Minelist.eu: Minecraft servery - Minelist.eu

TopG.org: minecraft server


Chceš server podporiť finančne?

Hranie na Dark-Faire bolo, je, a vždy bude zadarmo. Nedá sa u nás kúpiť VIP ani funkcie, pretože to narúša myšlienku férovej hry (viac tu). Preto server v rámci vlastného záujmu od začiatku z vlastných prostriedkov financuje a-tím.

Ak ale máš záujem prejaviť Dark-Faire podporu aj vo forme peňažného príspevku, nižšie nájdeš inštrukcie na bankový prevod. Musíme ťa však upozorniť, že príspevok ti negarantuje žiadne osobné výhody počas hry. Zároveň ťa však ubezpečujeme, že všetky prostriedky z tvojich darov budú investované výhradne do servera.

Peniaze poslané na uvedené číslo účtu sa automaticky pripíšu na náš FakaHeda účet vo forme kreditov, a teda môžu byť použité len na prevádzku servera. V závislosti od banky, z ktorej príspevok posielaš, môže prevod trvať aj niekoľko dní.


Slovensko:
IBAN: SK2765000000000094297836

Za každý dar ti v mene všetkých hráčov a priaznivcov Dark-Faire ďakuje a-tím.


Tím Dark-Faire
©2013-2023 Dark-Faire.net